Cum e sa fii intern la Netlogiq – part II
A mai trecut o luna de ultima data de cand am povestit despre cum e sa fii intern la Netlogiq – si e bine in continuare. Am ajuns sa dau dreptate zicalei care spune ca “timpul zboara, mai ales atunci cand faci ceea ce-ti place”. E un sentiment foarte placut, acela de a munci cu […]
CITESTE ARTICOLUL